28 nov 2023

Lacný zubár – tipy ako ho nájsť

Lacný zubár

Lacný zubár sa hľadá ťažko, môže to byť ako hľadanie ihly v kope sena. Tu nájdete niekoľko tipov, ako sa môžete pokúsiť nájsť lacného zubára.

Lacný zubár? Porovnajte ceny!

Prvým krokom je porovnanie cien rôznych zubárov. Môžete to urobiť online alebo telefonicky. Ale pamätajte, nie všetci zubári sú rovnako kvalitní. Lacný zubár nemusí byť vždy najlepšou voľbou. Možno používa vŕtačku z bazáru.

Lacný zubár? Požiadajte o odporúčania!

Asi urobíte najlepšie, keď sa opýtate svojich priateľov a rodiny, či poznajú nejakého dobrého a zároveň lacného zubára. Možno patríte medzi šťastlivcov a zistíte, že máte v rodine zubára, ktorý poskytuje rodinné zľavy. Alebo je možné, že váš najlepší priateľ pozná zubára, ktorý miluje humor a poskytuje zľavy za dobrý vtip.

Lacný zubár? Využite zľavy a akcie!

Niektoré novootvorené zubné ambulancie ponúkajú zľavy pre pacientov, ktorí prejdú k nim. Ale zľavy pre nových pacientov ponúkajú občas aj zabehnuté zubné ambulancie. Treba len pozrieť na internete, ako to je so zubnými ambulanciami vo Vašom okolí. Dokonca je možné, že natrafíte aj na neodolateľnú ponuku, kedy zubár ponúka akciu “dva za cenu jedného”, keď vytrhne 2 zuby v cene 1.

Úsmev na tvári, peniaze v peňaženke!

Hľadanie lacného zubára môže byť náročné, ale s týmito tipmi sa o to môžete pokúsiť, môžete nájsť zubára, ktorý je nielen lacný, ale aj kvalitný zubár. No pamätajte, najlepším spôsobom, ako ušetriť na zubárovi, je pravidelná starostlivosť o zuby. Takže si nezabudnite:

  1. umývať zuby
  2. používať zubnú niť
  3. a chodiť pravidelne na preventívne prehliadky

Dúfame, že sa Vám podarí nájsť dobrého a zároveň lacného zubára. Aj keď asi sami tušíte, že dobrý zubár asi ťažko bude zároveň aj lacný zubár. Dobrý zubár má totižto vďaka svojej kvalite dosť roboty, nepotrebuje lákať pacientov na nižšie ceny. Stáva sa aj to, že má na dverách ceduľu s nápisom:

Nových pacientov z kapacitných dôvodov už neprijímame.