Motivátor.sk - Myšlienky
 Najdôležitejšia vec je užívať si svoj život - byť šťastný | to je všetko, na čom záleží. | Audrey Hepburn

Čo je Motivátor?

Kto alebo čo je to ten motivátor?

Motivátorom zvyčajne označujeme osobu – motivačného spíkra alebo poradcu, ktorého úlohou je poradiť vám, inšpirovať vás, naviesť na správnu cestu pre vás a prebudiť vo vás priestor na sebarealizáciu. Motivátory sú však aj rôzne stimuly – motivačné faktory, ktoré pôsobia na motiváciu človeka. Motivácia je vnútorná hnacia sila, ktorá vás “núti” k určitej činnosti v snahe dosiahnuť niečo. Bez motivácie by sme nedosiahli svoje ciele a ani nedosahovali dobré výsledky v škole alebo pracovnej činnosti. Keďže motivácia je vnútorná pohnútka, nemôže vás motivovať nik iný (len inšpirovať a stimulovať) → motiváciu musíte nájsť vo svojom vnútri.

Cieľom Motivátor.sk je inšpirovať vás, aby ste v sebe našli motiváciu na realizáciu svojich projektov a na dosiahnutie svojich cieľov. Pretože človek, ktorý sa realizuje, je spokojnejší a šťastnejší – a takýto človek je aj väčším prínosom pre spoločnosť. Chceme dosiahnuť, aby sa aspoň časť ľudí na Slovensku o čosi menej sťažovala a vzala život do vlastných rúk, aby boli ľudia viac iniciatívni a zodpovednejší. Aby si ľudia uvedomili, že ak “pôjdu” stále len po istote, zostanú len v priemere a pravdepodobne nerozvinú svoj plný potenciál. Aby sa nebáli skúšať nové veci. Chceme tiež vyvrátiť predsudky nielen o podnikaní a zracionalizovať obavy, ktoré držia ľudí späť.

Zabite stagnáciu a rozbehnite sa!

Žite život podľa toho, ako ho chcete žiť, nie podľa toho, čo sa od vás očakáva.

Napíšte nám

Ak na nás máte nejaké otázky, tip na zaujímavý článok či interview alebo chcete u nás publikovať ten svoj, neváhajte a napíšte nám! Napísať nám môžete aj priamo na moj@motivator.sk.

Vaše meno

Váš email

Predmet

Vaša správa

Partneri projektu